во ,

10 дена не сме се виделе…

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Одма дај да ја слушнам!

Надвор времево е: Мечка се жени, па се разведе…