во ,

Одма дај да ја слушнам!

Што мислиш?

-1 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Бабо како те се служи новото апаратче…

10 дена не сме се виделе…