во

Бабо како те се служи новото апаратче…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Предавник!

Одма дај да ја слушнам!