во , ,

11 Искрени илустрации за маките кои им се добро познати на сите девојки и жени

Реклама

Илустраторката позната како Planet Prudence на Инстаграм има над половина милион следбеници со кои редовно споделува илустрации во кои се пронаоѓаат сите жени.

Таа искрено ги прикажува маките што им се познати на сите жени, без разлика од каде потекнуваат, а неретко прави и илустрации со кои ги мотивира жените да го сакаат своето тело такво какво што е.

Дел од женските маки низ забавните илустрации на талентираната илустраторка:Неверојатен Попуст -30%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Добро бе Марике, зарем не ти бев доволно добар?

3 Арапски изреки за она што никогаш не треба да го споделувате со останатите: Овие работи не ги кажувајте на другите луѓе