во

11 Познати личности на кои не им пречи да стапнат на црвениот тепих со своите семејства

Животот на познатите личности е полн со свечени настани. Без разлика дали се работи за премиера на нивниот филм или некој друг важен настан, тие често се наоѓаат под погледот на камерите и обожавателите. И многу ѕвезди сакаат да ги споделат овие неповторливи моменти со своите семејства.

1. Ен Хатавеј и нејзиниот татко Џералд Хатавеј

2. Маргот Роби со нејзината мајка Сари Кеслер

3. Рис Витерспун со нејзината ќерка Ава и нејзиниот син Дикон

4. Гвинет Палтроу со нејзиниот татко Брус Палтроу


5. Џенифер Лопез со ќерката Ема и синот Максимилијан

6. Шарлиз Терон и нејзината мајка Герда Џејкоб Алета Мариц

7. Колин Фарел со мајка му Рита Фарел

8. Блејк Лајвли со синот Џејмс и ќерката Инез

9. Двејн Џонсон и неговата мајка Ата Џонсон

10. Зендаја со нејзиниот татко Казембе Ајаму Колман

11. Леонардо ди Каприо со неговата мајка Ирмелин Инденбиркен во 1993 година и неговата баба Хелен Инденбиркен во 2000 година.

Леонардо ди Каприо со неговата мајка во 2014 година.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

17 Миленичиња чиј изглед е навистина застрашувачки

19 Луѓе кои сакале да зготват нешто обично, но создале ремек дело