во ,

11 ќерки на познати личности кои изгледаат како млади верзии на нивните мајки

Сите повеќе личиме на еден од нашите родител. Кога тоа ќе се случи, луѓето велат: „Крушата под круша паѓа“. И познатите личности не се исклучок. Честопати постојат дебати за тоа дали славното дете повеќе личи на својата мајка или татко. Сепак, има случаи каде што не можеме да негираме дека гените решиле да го „копираат“ изгледот на ѕвезда на нејзината ќерка.

1. Енди МекДол и Маргарет Квали

2. Мерил Стрип и Меми Гамер

Реклама

3. Тенди Њутн и Нико Паркер

4. Маги Џилнхол и Рамона Сарсгард

5. Сузан Сарандон и Ева Амури

6. Џејда Пинкет Смит и Вилоу Смит

7. Синди Крафорд и Каја Гербер

8. Мадона и Лурдес Леон

9. Голди Хоун и Кејт Хадсон

10. Кејт Мос и Лила Грејс Мос

11. Тиш Сајрус и Мајли Сајрус


Супер Акција: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Популарни дами над 50 години кои дефинитивно немале пластична операција

Како изгледале 15 актерки над 70 години во младоста