во ,

12 Актерски средби кои ни го разубавија денот

Реклама

Некои колеги имаат толку одлична хемија на екранот што не можеме да се заситиме од нивната работа. Но, за некои од овие познати личности, односите што ги изградиле на снимање се прошируваат и во нивниот личен живот. Еве неколку познати филмски и ТВ двојки кои добија шанса повторно да се обединат едни со други преку настани или нови проекти, а ние сè уште ја чувствуваме нивната топла, посебна врска.

1. Дру Баримор и Адам Сендлер, „The Wedding Singer“

2. Џенифер Лопез и Тајлер Поси, „Романса со пет ѕвезди“

3. Актерската екипа на „Alien“

4. Харисон Форд и Џонатан Ке Кван, „ Indiana Jones and the Temple of Doom“

5. Рис Витерспун и Џенифер Анистон, „Пријатели“

6. Дакота Фенинг и Дензел Вашингтон, „ Man on Fire“

7. Џеси Тајлер Фергусон и Обри Андерсон-Емонс, „Модерно семејство“

8. Џоди Фостер и Кристен Стјуарт, „Panic Room“

9. Покојните Боб Сагет и Ешли Олсен, „Фул Хаус“

10. Бен Афлек и Џејсон Момоа, „Лига на правдата“

11. Џулија Робертс и Џорџ Клуни, „Бандата на Оушн“

12. Ештон Качер и Мила Кунис, „That ’70s Show“


Супер Попуст: -20%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

10 Најсмешни твитови по одлуката за промената на личните документи

Мамо, родителите на Зоки имаат тарифа за неговите оценки на училиште…