во ,

12 Познати личности кои значително се променија и нивните трансформации се пример за сите нас


Секој во одреден момент од животот доживеал нагло зголемување на тежината и значително губење на формата. Во овие моменти некои се разочаруваат, а други се мобилизираат и решаваат да направат промена. Ова правило важи и за познатите личности…

12. Итан Саплеј ги воодушеви сите со победата над дебелината и ослабе преку 90 кг.

11. Клои Кардашијан ослабе 18 килограми за неколку месеци.

10. Крис Прат, познат по улогата во „Чувари на галаксијата“ се ослободи од 26 килограми и сега изгледа како вистински суперхерој.

9. Кели Озборн конечно ја доби својата доживотна битка со тежината и ослабе 20 килограми.

8. Ајшварија Раи ослабе 25 килограми и сега изгледа 10 години помладо.

7. Сара Рју успеа да ослабе 15 килограми и стана уште пошармантна.

6. Џона Хил ослабе 50 кг. Неверојатно!

5. Откако ослабе 10 килограми, Адел вели дека се чувствува многу поудобно.

4. Кристи Али ослабе 35 кг. На првата фотографија има 59 години, а на втората 62.

3. Џенифер Хадсон ослабе речиси 40 килограми и сега едвај ја препознаваме полничката жена која ја глумеше асистентката на Кери Бредшо.

2. За само една година Кристина Агилера успеа да ослаби 37 килограми.

1. 46-годишната Мелиса Мекарти ослабе 35 килограми и изгледа едноставно неверојатно!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Неверојатен автобус од соништата во кој живее осумчлено семејство

15 Дизајнери кои пиеле директно од изворот на инспирацијата