во ,

12 Фотографии покажуваат како денес изгледа актерската екипа на „Модерно семејство“

Последната епизода од Модерно семејство се емитуваше во април 2020 година. Иако не помина многу време од тогаш, поминаа 13 години од премиерата на овој хит ситком. И во текот на 11-те сезони, исклучително добро ги запознавме ликовите, па затоа е тешко да не се чувствувате приврзани за актерите кои ги играат. Затоа решивме да ги провериме и да видиме како се променила оваа сакана актерска екипа.

1. Мани Делгадо (Рико Родригез)

2. Алекс Данфи (Ариел Винтер)

Реклама

3. Глорија Делгадо/Причет (Софија Вергара)

4. Џеј Причет (Ед О’Нил)

5. Клер Данфи (Џули Боуен)

6. Фил Данфи (Тај Барел)

7. Лили Такер-Причет (Обри Андерсон-Емонс)

8. Мичел Причет (Џеси Тајлер Фергусон)

9. Камерон Такер (Ерик Стоунстрит)

10. Лук Данфи (Нолан Гулд)

11. Дилан Маршал (Рид Јуинг)

12. Хејли Данфи (Сара Хајланд)


Супер Акција: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Како изгледаат 19 познати личности од старата и новата генерација на иста возраст

20 Деца кои се точна копија на нивните родители