во , ,

13 Жени кои докажаа дека имаат совршена смисла за хумор и го вртат светот околу себе

Реклама

Има моменти во животот на секоја жена кога иронијата и сарказмот зовриваат, и нема секогаш некој околу себе да ја цени острата и духовита шега.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.


12.

13.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Доаѓа Рамбо во болница да ги провери сперматозоидите…

Пијан човек оди по главната улица, застанува и почнува да…