во ,

13 Најлегендарни и најсмешни вицови за Чак Норис

Вицовите или „фактите“ за Чак Норис почнаа да кружат на интернет во 2005-та година, а следната година актерот и самиот коментираше за нив и ги прочита десетте што нему најмногу му се допаднале.

Реклама

Да се потсетиме на неколку добри вицеви за Чак Норис во продолжение:

1. Што прави Чак Норис во лабораторија? – Тепа вируси;

2. Чак Норис фатил грип, ама му паднало жал и го пуштил;

3. Чак Норис јаде кинеска храна со едно стапче;

4. Што прави Чак Норис кога е нервозен? – Ја фрла куќата преку прозорец;

5. На 7-иот ден Бог реши да одмори, а Чак Норис продолжи со работа!

6. Само Чак Норис може да дрибла со топка за куглање!

7. Една кобра го каснала Чак Норис. По пет дена силни болки змијата починала.

8. Чак Норис ја претепал сопствената сенка затоа што стоела премногу блиску. Сега сенката се држи на дистанца од 15 метри;

9. Чак Норис на свадба на оро место шамивче, врти (мокра) јамболија;

10. Чак Норис може да аплаудира со една рака;


11. Чак Норис еднаш удира во човек, вторпат во леш;

12. Чак Норс прави пиперки од ајвар;

13. Кога Баба Рога оди да си легне, проверува под кревет Чак Норис да не е таму.


Супер Акција: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

10 Фотографии докажуваат дека не ги фрламе предметите, иако одамна им дошол крајот

Докторе, веќе месец дена не можам да спијам. Секоја ноќ ми се причинува…