во ,

14 работи кои ги гледаме околу себе, a се потполна лага

Дали сте знаеле дека телетабисите се високи околу 3 метри? Тука е и фотографијата која покажува зошто тревата на соседот е позелена, но и фотографија за оние кои мислат дека ананасот расте на стебло – погледнете!

Што мислиш?

6 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

23 Фотографии од снегот во Канада ќе ве остават во неверување

30 Илустрации кои прецизно го сумираат животот со куче