во ,

15 Урнебесни фотографии од емоциите на овие деца ќе ви го разубават денот

Спонтаноста и искреноста се најзабавната работа кај малите деца. Нивните реакции секогаш се неконтролирани и целосно нивни, а речиси секогаш се и многу смешни. На некои од фотографиите се лутат, на некои се смеат, а вие во продолжение погледнете во какви сè ситуации се нашле…

Што мислиш?

7 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ленче, кој беше тој што излезе од кај вас вчера?

Ѝ се заглавила штиклата, притиснала на гас па со автомобилот влетала во излог