во , ,

15 фотографии со ужасен дизајн кои станале предмет на шеги – веднаш ќе сфатите зошто

Некои дизајнерски одлуки едноставно немаат смисла, а во прилог на тоа оди и галеријата која ја направиле „BuzzFeed“.

Имено, фотографиите од галеријата се најдени на социјалните мрежи, па според нивото на бизарност, ставени се токму во овој ‘албум’.

Фотографиите предизвикале стотици реакции на интернетот, а навистина не е тешко да забележите зошто.

Што мислиш?

12 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

18 Урнебесни фејлови на торти во облик на еж

47 Фотомонтажи во кои овој креативен дечко вметнува Дизни ликови во своите фотографии, а резултатот ќе ве насмее