во ,

16 Ретки фотографии од познати личности кои тек-тук кој ги видел

Честопати името на  славна личност е силно поврзано со слика што го прогонува целиот живот. За жал, на повеќето од нас им е тешко да се сетат како изгледале историските личности и ѕвездите од минатото во нивната младост или други улоги.

Чарли Чаплин

Твиги

Реклама

Карл Лагерфелд

Ернест Хемингвеј

Мерилин Монро

Дејвид Сушej

Елвис Присли

Софија Лорен

Алберт Ајнштајн

Анџела Лансбери

Хју Хефнер

Шер

Стив Џобс

Брижит Бардо

Петар Фолк

Монсерат Кабаје


Супер Акција: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

19 Луѓе кои имале неочекувана среќа

7 Вицoви со златни рипки кои ќе ве насмеат до солзи