во , ,

16 Компарации со кои ќе ги видите работите од сосема друга перспектива

Овие споредби можеби ќе ве остават малку збунети, но нема страшно, се ќе биде во ред, само продолжете да бидете себе си.

5 килограмово пипало од јастог до рака.

Деснучари и левучари ги користеле овие врати.

Светлината од различни епохи.

Вулканот Света Елена пред и после ерупцијата во 1980 година.

Обична мачка и Мејн Кун

Пред и после ледена бура

Облеката на интернет и во реалноста.

100 долари банкнота од 3 различни генерации.

Што мислиш?

4 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

11 волшебни места што биле инспирација за најпопуларните цртани филмови

17 Луѓе кои се вистински двојници на ликови од познатите филмови