во , ,

16 Неверојатни фотографии кои не можеле да бидат фотографирани во подобар момент

Не мора да бидете професионален фотограф или да имате професионална камера – понекогаш е доволно само да бидете во вистинско време и на вистинско место. Токму на тој начин настанале и овие интересни фотографии – погледнете.

Што мислиш?

7 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Време е за бањање, но на оваа кучeнце изгледа не му се допаднала идејата

25 Неверојатни и чудни факти за бременоста