во , ,

17 Пати кога високите очекувања се судриле со суровата реалност

Реалноста честопати може да биде разочарувачка, затоа живејте и учете!

Што мислиш?

8 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Две семејства, од Земјата и од Марс, биле големи пријатели…

22 Луѓе кои дефинитивно имаат за жалење