во ,

17 Холивудски парови кои ни ја враќаат вербата во вечната љубов

Реклама

Додека долгите бракови се повеќе исклучок отколку правило во Холивуд, силните врски на некои парови докажуваат дека љубовта може да биде посилна од сите искушенија со кои се соочуваат познатите личности. Гледајќи ги со децении, разбираме дека клучот за трајна заедница е сериозноста на намерите и посветеноста на двајцата сопружници.

1. Хју Џекмен и Дебора-Ли Фурнес се во брак 26 години.

2. Пирс Броснан и Кили Шеј Смит се во брак 21 година.

3. Кевин Бејкон и Кира Сеџвик се во брак 34 години.

4. Том Селек и Џили Мек се во брак 35 години.

5. Џулија Робертс и Даниел Модер се во брак 20 години.

6. Бред Хол и Џулија Луис-Драјфус се во брак 35 години.

7. Семјуел Л. Џексон и Латања Ричардсон се во брак 42 години.

8. Тина Феј и Џеф Ричмонд се во брак 21 година.

9. Френсис Мекдорманд и Џоел Коен се во брак 38 години.

10. Џејмс Бролин и Барбра Стрејсенд се во брак 24 години.

11. Џеки и Адам Сендлер се во брак 19 години.

12. Метју Бродерик и Сара Џесика Паркер се во брак 25 години.

13. Робин Дирден и Брајан Кренстон се во брак 33 години.

14. Џим Картер и Имелда Стаунтон се во брак 39 години.

15. Чајна Филипс и Вилијам Болдвин се во брак 27 години.


16. Стинг и Труди Стајлер се во брак 30 години.

17. Бони Бартлет и Вилијам Даниелс се во брак 71 година.


Супер Попуст: -20%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Докторе толку многу кашлам, дури не можам ни да дишам како што треба…

24 Слатки миленици кои денеска успеаја да не насмеат