во ,

18 Деца на познатите личности кои ја надминале добрата визија на своите родители

Повеќето од децата на холивудските ѕвезди изгледаат како да го фатиле генетскиот џекпот и тоа не е случајно. Нивните познати родители одамна ги освоија нашите срца, а сега нивните деца се во центарот на вниманието.

1. Ајрис и Раферти Лоу, деца на Џуд Ло и Сејди Фрост

2. Зои Кравиц, ќерка на Лени Кравиц и Лиза Бонет


3. Маја Хок, ќерка на Итан Хок и Ума Турман

4. Патрик Шварценегер, син на Арнолд Шварценегер и Марија Шрајвер

5. Габриел-Кејн Деј-Луис, син на Даниел Деј-Луис и Изабел Ајани

6. Присли и Каја Гербер, деца на Синди Крафорд и Ренди Гербер

7. Сара Маргарет Квали, ќерка на Енди Мекдауел и Пол Квали

8. Систин, Скарлет и Софија Сталоне, ќерки на Силвестер Сталоне и Џенифер Флавин

9. Алекса Реј Џоел, ќерка на Били Џоел и Кристи Бринкли

10. Карис Зита Даглас, ќерка на Мајкл Даглас и Кетрин Зита-Џонс

11. Румер, Скаут и Талула Вилис, ќерки на Брус Вилис и Деми Мур

12. Макс Ајронс, син на Џереми Ајронс и Шениад Кјузак

13. Парис Броснан, син на Пирс Броснан и Кили Шеј Смит

14. Дилан Пен, ќерка на Шон Пен и Робин Рајт

15. Стела Бандерас, ќерка на Антонио Бандерас и Мелани Грифит

16. Џон Лоу, – Роб Лоу и Шерил Беркоф

17. Чет Хенкс, син на Том Хенкс и Рита Вилсон

18. Ајланд Болдвин, ќерка на Алекс Болдвин и Ким Бесинџер


Супер Акција -20%

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

16 Предмети кои ги заинтригирале нивните сопственици и се обратиле на Интернет за помош

15 Предмети чија цел е непозната за повеќето корисници