во ,

18 Познати личности кои решиле да го променат начинот на кој изгледаат

Погледнете ги сликите и проценете само дали промената била неопходна.

Emilia Clarke

Zoë Kravitz

Nicole Kidman

Lauren Alaina

Halle Berry

Miley Cyrus

Katherine Heigl

Katy Perry

Evangeline Lilly

Rihanna

Emma Roberts

Sarah Michelle Gellar

Jennifer Lopez

Lily James

Keke Palmer

Lauren Prepon

Lady Gaga

Ashley Benson

Што мислиш?

4 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

20 Неверојатно реалистични парчиња 3Д уметност со креда создадени од мајка и нејзината 13-годишна ќерка

30 Прекрасни илустрации на еден пар: Љубовта е…