во , ,

18 Урнебесни фејлови на торти во облик на еж

Не може да биде толку тешко да се испече убава торта во форма на еж, нели?

Што мислиш?

11 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

11 Неверојатни антиквитети од минатото кои го издржаа забот на времето

15 фотографии со ужасен дизајн кои станале предмет на шеги – веднаш ќе сфатите зошто