во , ,

19 Докази дека живееме на уникатна планета

Реклама

Во секојдневната гужва понекогаш забораваме дека Земјата е полна со изненадувања – само треба да погледнете наоколу. Токму тоа го направија и хероите од нашата денешна статија и беа целосно воодушевени. Тие се соочени со она што не секој има доволно среќа да го види.

1. Леден отпечаток од лист.

2. „Го погледнав ракчето, и тоа ме погледна мене“

3. „После ледена тоалетна школка, веќе тоа не е проблем“.

4. „Мојата пријателка најде жива верзија на нејзината тетоважа“.

5. „Фатив костреш од 1 кг со рак во устата“.

6. „Најдов привезок од елени по јануарската снежна бура“.

7. „Мачката на мојот пријател го има бројот 1 на носто“.

8. Последен дел од летото.

9. Млечно сина – печурка со многу необична боја.

10. „Овој кромид изгледа како птица од Angry Birds“.

11. „Сега првото нешто на сонце е лузната на мојата рака која се формираше по имплантирање на кожата од моето рамо“.

12. „Моето куче изгледа како да се симнато од логото на Firefox“.

13. „Овој тип дефинитивно слуша музика“.

14. „Не ги забележавме веднаш силуетите на Чивава на новата ограда“.

15. Елка и нејзиното бебе.

16. „Поглед од станот на мајка ми“.

17. „Отворената врата на Мустангот фрла сенка со силуета на коњ“.

18. Истиот коњ со разлика од 5 години. Некои коњи се раѓаат црни и полека стануваат сиви.

19. „Мојот пријател одгледа пиперка што личи на човечки мозок“.


Неверојатен Попуст -30%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

18 Фотографии кои докажуваат дека нашите миленици се секогаш покрај нас

9 Случаи, кога ќерките го копираат стилот на нивните познати мајки