во ,

19 Познати личности кои веднаш се трансформираат кога искрено се смеат

Кога позираат познатите личности, тие обично заземаат пози кои што повеќе ги истакнуваат нивните адути. Некои дури се трудат да не се насмевнат за да не им се види ниту една брчка на нивните лица. Но, штом се опуштат, покажуваат вистински емоции и искрено се насмевнуваат, веднаш се трансформираат.

Кира Најтли

Кејт Винслет

Рајан Гослинг

Сиена Милер

Оливија Вајлд

Роберт Патисон

Самара Ткаење

Елизабет Олсон

Кристијан Бејл

Мајим Биалик

Ема Робертс

Килијан Марфи

Ванеса Кирби

Крис Еванс

Лили Џејмс

Алиша Викандер

Леонардо ди Каприо

Карен Гилан

Емили Блант


Кул Маици: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

16 Фотографии кои ги откриваат тајните од зад сцената на нашите омилени филмови и ТВ серии

29 Луѓе кои го објаснија вистинското значење зад нивните тетоважи