во ,

19 Фотографии од мачки “под дејство” на мачешка трева

Ако мачките сакаат нешто повеќе од тоа да туркаат различни предмети од маси и полици, тоа е “мачкината трева” (нане). Мала доза од оваа трева ги прави мачките да изгледаат и да делуваат како издрогирани.

Што мислиш?

29 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Се соопштуваат годишните награди…

28 Чудни слики за кои нема никакво објаснување