во ,

20 Луѓе ширум светот споделуваат што сè нашле додека чистеле за време на карантинот

Од членски картички за видеотека, до загубени пари, „Bored Panda“, собрале некои од откритијата кои корисниците на социјалните мрежи ги споделиле со останатите.

Што мислиш?

20 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

22 Кул тетоважи кои лесно можат да ве хипнотизираат

На делфините им недостасувало вниманието од луѓето, па започнале да им носат подароци