во ,

20 Разгалени животни кои целосно ја користат својата карта за шарм за да добијат специјален третман

Тешко е да се каже не на барањата на нашите сакани миленичиња за дополнителни почести или гушкање на каучот. Како и да е, нивноторазгалување всушност ја зајакнува врската помеѓу вас и вашиот крзнен пријател, што ги прави уште пољубезни и лојални придружници.

1. ”Бун сака да им го покажува на новите пријатели своето посебно ќебе.

20 разгалени животни кои целосно ја користат својата карта за шарм за да добијат специјален третман

2. ”Начинот на кој моето куче избира да спие, со подвиткана нога под супер чуден агол што не може да биде удобно.

20 разгалени животни кои целосно ја користат својата карта за шарм за да добијат специјален третман

Реклама

3. „Тој сè уште сака повремено да ми ги „џвака“ рацете“.

20 разгалени животни кои целосно ја користат својата карта за шарм за да добијат специјален третман

4. ”Мојата мачка е заљубена во моето момче.“

20 разгалени животни кои целосно ја користат својата карта за шарм за да добијат специјален третман

5. ”Моето кученце се заглави во перничињата на каучот.“

20 разгалени животни кои целосно ја користат својата карта за шарм за да добијат специјален третман

6. „Оливер може да биде малку леплив“.

20 разгалени животни кои целосно ја користат својата карта за шарм за да добијат специјален третман

7. ”Не разбирам.”

20 разгалени животни кои целосно ја користат својата карта за шарм за да добијат специјален третман

8. ”Секогаш е 10-минутна борба да ја натераш да слезе. Јас сум низок и таа го злоупотребува тоа“.

20 разгалени животни кои целосно ја користат својата карта за шарм за да добијат специјален третман

9. ”Се разбуди од дремката и се лизна на половина пат од каучот, а потоа остана таму да мавта со опашката.“

20 разгалени животни кои целосно ја користат својата карта за шарм за да добијат специјален третман


10. „Тој само уживаше во своето прво Пупучино толку многу што инсистираше да седи вака со празната чаша целиот пат до дома“.

20 разгалени животни кои целосно ја користат својата карта за шарм за да добијат специјален третман

11. „Чисто момче“.

20 разгалени животни кои целосно ја користат својата карта за шарм за да добијат специјален третман

12. ”Ова е она што таа го прави цел ден. Само седи таму“.

20 разгалени животни кои целосно ја користат својата карта за шарм за да добијат специјален третман

13. ”Тој не може да спие без својата омилена играчка”.

20 разгалени животни кои целосно ја користат својата карта за шарм за да добијат специјален третман

14. ”Пушти го моето куче да излезе во градината, 2 минути подоцна ја слушам како лае и излегувам надвор да го видам ова”.

20 разгалени животни кои целосно ја користат својата карта за шарм за да добијат специјален третман

15. ”Едноставно му е доста од мачката што нон-стоп спие во неговиот кревет.“

20 разгалени животни кои целосно ја користат својата карта за шарм за да добијат специјален третман

16. „Ова е Морти, излегува од нејзината куќа од кокос“.

20 разгалени животни кои целосно ја користат својата карта за шарм за да добијат специјален третман

17. ”Запознајте го Ози. Тој е… поинаков“.

20 разгалени животни кои целосно ја користат својата карта за шарм за да добијат специјален третман

18. ”Додека се обидувам да уживам во мојата сланина.“

20 разгалени животни кои целосно ја користат својата карта за шарм за да добијат специјален третман

19. ”Минко пред и после бањање”

20 разгалени животни кои целосно ја користат својата карта за шарм за да добијат специјален третман

20. „Кученцето е среќно“.

20 разгалени животни кои целосно ја користат својата карта за шарм за да добијат специјален третман


Супер Акција: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

13 Урбани дизајни кои можат да го променат секој град на подобро

15 Портрети на историски личности кои го откриваат раното потекло на фотошоп