во ,

20 слики од кучиња кои би ги импресионирале дури и љубителите на мачки

Според една неодамнешна студија, сопствениците на кучиња имаат тенденција да се смеат почесто од оние кои немаат домашно милениче. И тоа не е чудно! Кучињата имаат магични вештини кои можат да ни го подигнат духот и да не натераат да се смееме гласно.

1. Раководител на филијала и помошник директор на филијала

2. Запознајте го Сони и неговиот најдобар пријател. Да, тоа е стара тула.

Реклама

3. „Единствените предизвици со фотографијата со трансформација што ја преземам“.

4. „Поставив камера за да го шпионира моето куче додека ме нема. Мислам дека знае.“

5. „Ова е Бен. Има брада и е со човечка големина“.

6. Релаксацијата со кучето во парк е најдобриот начин да ја поминете неделата.

7. Добро момче? Ние не мислиме така.

8. „Првото селфи на татко ми“

9. „Само што го исчешлав кучето и направив ново“.


10. „Кога снегот почна да се топи, сфатив каде ми отишле сите чорапи“.

11. „Боксерот на моите родители и неговата омилена топка“

12. Запознајте го ВИСТИНСКИОТ Скуби Ду.

13. Најслатки соништа

14. „Можеме ли само да зборуваме за моето куче кое моли за храна?“

15. „Знаев дека е совршена кога ја спасив“.

16. Нејзините уши растат со неа.

17. Што да се земе во предвид при купување на стаклена маса:

18. „Сите мои обиди да ја направам ѕвезда на Инстаграм завршија со ова“.

19. Изгледа дека има канал за шминка.

20. „Кога жена ти ќе го направи стотото селфи за да не изгледа дебело:“


Супер Акција: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

22 Луѓе кои имаа само една задача и не успеаја да ја завршат

22 Мачки кои случајно ги изгубиле фабричките поставки