во ,

20 Споредби од крупен кадар кои покажуваат точно колку се сменија познатите личности со годините

Се чини дека токму вчера младата и убава Анџелина Џоли ја играше Лара Крофт. Но, всушност, поминаа скоро 20 години. Се прашувавме како изгледа сега таа, како и другите познати луѓе кои блескаа во 2000-тите.


Џенифер Лопез

Анџелина Џоли

Том Хенкс

Бритни Спирс

Џенифер Анистон

Леонардо Ди Каприо

Линзи Лохан

Рене Зелвегер

Ким Кардашијан

Мајли Сајрус

Никол Кидман

Риз Витерспун

Скарлет Јохансон

Кортни Кокс

Ричард Гир

Лиза Кудроу

Дру Баримор

Џенифер Лоренс

Меган Фокс

Моника Белучи

Навалица Ви препорачува

KICK IT Чорапи

1,050 ден.

Што мислиш?

29 Points
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

15 Навики на нашите родители, чија суштина модерната младина нема да ја разбере

Снимки од Google покажуваат нешто чудно на Антарктикот: Овој човек открил тајна пештера и голем метален штит!