во ,

21 Смешни фотографии со Николас Кејџ, фотошопиран во најразлични изданија

Интернетот има чудна опсесија со Николас Кејџ.

Што мислиш?

30 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ајде сине те молам легни си, тато е утре на работа…

Те молам, помогни ми!