во ,

21 Фотографии што ќе ви го покачат нивото на адреналин до “даска”

Знаевте ли дека напливот на адреналин е речиси исто освежувачки како и шолја кафе? Вашиот крвен притисок се покачува, пулсот ви се забрзува и се чувствувате полни со енергија. Овие фотографии ќе ви бидат вистинско расонување.

1. Гаснење на пожар во Калифорнија

2. „Моите пријатели секојдневно си ги ризикуваат животите“

3. Гладна поларна мечка во Канада

4. Дали ова е печурка или раѓање на зомби апокалипсата?

5. „Во Австралија не се плашиме од крадци, туку од проклети кенгури!“

6. Печурка како од хорор филм

7. „Мислам дека повеќе не сакам брза храна“


Што мислиш?

1 поен
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Знаеш ли што ми правеше во вакви моменти додека беше млад?

11 Илустрации кои покажуваат како светот се промени последно време, а ние тоа не го приметуваме