во , ,

22 Луѓе споделуваат фотографии: „Како реагира мојот миленик кога ненадејно ќе го бакнам?“

Супер Маица, Супер Цена

Од воодушевено маче што потоа се гали од сопственикот до куче кое како да се смее од среќа… Овие фотки се доказ зошто имањето миленик е бесценето.

Дали го милувате вашиот миленик? Како реагира тој кога му покажувате емоции?

Луѓе на ТикТок споделуваат како реагирале нивните миленици кога тие ненадејно ги бакнуваат.

Сцените се полни љубов и го топат срцето.


„Како реагира мојот миленик кога ненадејно ќе го бакнам“ низ фотки:

Што мислиш?

6 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

8 Луѓе кои решиле да направат „од старо – ново“ и успеале

Мајка ги истетовирала родендените на своите 7 деца за да не ги заборави: “Имам премногу обврски!”