во , , , ,

22 Неверојатни примери на уметност од валкани автомобили

Рускиот илустратор Никита Голубев ги трансформира валканите возила во Москва во вистинска уметност. Овој негов креативен проект ги претвора автомобилите во подвижна уметност.

Неговите дела насликани на валкани паркирани автомобили не траат долго, но дефинитивно привлекуваат внимание.

Што мислиш?

27 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

7 Хумористични постери за популарни атракции со негативни коментари од разочарани туристи

12 Факти кои можете да ги научите само од филмовите