во ,

23 Смешни фотографии од мачки со капчиња од јужно овошје

Мачките изгледа немаат проблем да носат капчиња од кора на лимони и портокали.

Што мислиш?

28 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Си ја вози еден човек запрежната кола кога наеднаш коњот му вели со човечки глас…

Видео: Од јачината на ударот се превртил и крузер