во , ,

23 Фотографии од снегот во Канада ќе ве остават во неверување

Силното невреме кое ги погоди Њуфаундленд и Лабрадор во Канада ги прекри овие подрачја со голема количина снег. За да му покажат на светот како изгледа најлошото невреме во последниот половина век, Канаѓаните објавиле мноштво фотографии – погледнете.

Следна Страница

Што мислиш?

28 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

14 Фотографии кои докажуваат дека мажите и жените не се од иста планета

14 работи кои ги гледаме околу себе, a се потполна лага