во ,

24 вистински гении кои заслужуваат да бидат советници на Елон Маск

Елон Маск и неговиот тим не се единствените што можат да креираат нешто неверојатно добро. Некои луѓе кои живеат помеѓу нас, исто така имаат футуристички пристап кон животот. Без разлика дали тоа е од мрзеливост или желба да се заштедат пари, нивните решенија направија вилиците да ни паднат на подот. Погледнете!

1. Овој човек во кафулето го покажа неговото решение за сталак за лаптоп од 999$

2. Перпетуум мобилен постои

3. Паралелното паркирање не е повеќе невозможна мисија

4. Дури и бананите се повеќе од прехранбен производ во рацете на гениите

5. За оние кои сакаат колачиња со млеко

6. Ова е начинот на кој вестите се прават сега

7. Нема потреба овој возач на камиони воопшто да оди во кино

8. Мрзливоста е мајка на напредокот

Што мислиш?

4 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Татко не можел да си дозволи да му купи ново ранче на синот, па му направил сам користејќи рафија

7 Неверојатни факти за Мртвото Море што сигурно не сте ги чуле досега