во , , ,

30 Креативни илустрации кои се во интеракција со секојдневните предмети

-20% Попуст

Што мислиш?

28 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

14 Познати личности кои ги пресоздале популарните стајлинзи на нивните колеги како вистински професионалци

Во метро во Пекинг, момче и девојка чекале воз. Момчето со висок глас ѝ се обратило на девојката…