во , ,

30 Нови урнебесни костими од креаторот на најевтините косплеј костими на светот

На интернет секојдневно може да сретнеме неверојатни и професионално направени косплеј костими. За некои костими е потребно недели, дури и месеци за да се направат.

Сепак, не сите херои го следат патот на напорното работење. Некои од нив се работат паметно и нудат ефтини алтернативни идеи за “Направи сам” косплеј костуми, а кои изгледаат исто толку неверојатно и смешно.

Што мислиш?

28 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ама мамо сакаах да иим друштво со ограничена одговорност…

“Многу си убава додека спиеш” баш и не е некој комплимент…