во ,

30 Познати личности пред и откако ги избричиле главите

Познати личности кои ги избричиле главите се совршен пример дека голата глава не ја намалува нечија убавина. Всушност, понекогаш тоа дури и ја подобрува ситуацијата. Да ви покажеме дека е се во ред со тоа што ќе бидете ќелави, составивме листа на фотографии на кои се гледаат ѕвездите пред и откако ќе ги избричиле главите.

#1 Amandla Stenberg

#2 Joey King

#3 Bryan Cranston

#4 Natalie Portman

#5 Cate Blanchett

#6 Colin Farrell

#7 Brianna Hildebrand

#8 Sanaa Lathan

#9 James Mcavoy

#10 Danai Gurira

Што мислиш?

25 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Куде си бе супермену мој па ли беше с’с некоју жену?

Планинар гледа мала дрвена куќа и тропнува на вратата…