во ,

30 Луѓе кои се перфектни двојници на познатите цртани ликови

Велат дека секој човек во светот има двојник, но што ако твојот е лик од цртаните филмови?

Linguini – Ratatouille

Grandma – Tweety

Carl – Up

Flash – Zootopia

Russel – Up


Што мислиш?

1 поен
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Излева Цецето на чаршијата со модрица на окото, и Перт’о а прашуе…

Како би изгледале вашите омилени цртани ликови од 80-те во реалниот живот?