во ,

27 Работи кои ги “вадат од такт” луѓето со виткана коса

Локните се фасцинантни за оние кои ги немаат, но може да бидат константна борба за оние кои секојдневно ги носат на глава.

1. Луѓето најчесто се фасцинираат од витканата коса

2. А, не сфаќаат како всушност изгледа да ја имаш

3. Секогаш сакаат да ја пипкаат

4. Колку пати и да ги предупредиш, не слушаат

5. Со надеж дека некогаш ќе им текне

6. Цело детство го поминавте во мака да ги контролирате локните

Што мислиш?

-1 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

20 Родители кои можат да најдат решение на буквално секој проблем

Дете, дај папгајка, гледај и учи…