во , ,

20 Родители кои можат да најдат решение на буквално секој проблем

Погледнете ја листата со овие 20 досетливи родители, коишто знаат како лесно да се справат со тешките секојдневни обврски околу децата.

1. Ова е најиновативниот татко на денот

2. Кој рече дека само мајките знаат што е мултитаскинг

3. Креативноста на мајките не познава граници

4. Да, постои начин да се разликуваат идентичните близнаци

5. Постојат и други начини…

6. Бебешки бришачи – најгенијалниот начин да го исчистите вашиот под

7. Кога вашето дете е истовремено атлетичар и уметник

8. Кога вашето дете ќе ви заспие во раце, а вие морате да јадете…

9. Да се биде татко на една Супердевојка, си има свои предности

10. Еве како да остане вашето дете мирно во текот на една фотосесија


Што мислиш?

3 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

10 Работи кои треба да ги очекувате утрото после тешко пијанство

27 Работи кои ги “вадат од такт” луѓето со виткана коса