во ,

10 Работи кои треба да ги очекувате утрото после тешко пијанство

Сте изглегле, се заборавивте од пиење…не се сеќавате на голем дел од вечерта… сè е убаво се додека не се разбудите следното утро.

1. Отварате очи и се погледнувате во огледало…

2. Одма ви светнува да отворите Фејсбук и да видите на какви се слики ве тагнале од синоќа…ах, да, изгледате ужасно нели?

3. И тетоважата што сте ја ставиле нема да изгледа кул за некој ден така?

4. И спиењето со бившиот беше лоша идеја…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Каква легенда, пробав на мојата 307-ца, не работи…

20 Родители кои можат да најдат решение на буквално секој проблем