во , ,

Каква легенда, пробав на мојата 307-ца, не работи…

Што мислиш?

3 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Брегзит.

10 Работи кои треба да ги очекувате утрото после тешко пијанство