во , , ,

35 Фотографии ја покажуваат другата страна од протестите за смртта на Џорџ Флојд

Погледнете ја и другата страна на едни од најголемите протести во историјата на САД.

Купи маица за 599 ден.

busted-maska-crna


Што мислиш?

28 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

30-те најчудни МекДоналдс ресторани во светот

15 Познати личности кои се приклучиле на #NoMakeup предизвикот