во , , ,

36 Проблеми кои само високите девојки ќе ги разберат

Да се биде висок е супер. Високите луѓе имаат доста предности, но покрај тоа многу ситуации можат да бидат доста непријатни.

Што мислиш?

23 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Гинеколог и стоматолог одлучуваат да си ги заменат местата еден ден…

17 Чудни фотошоп фотографии од кои ќе ви се згрози од Инстаграм