во , ,

36 Смешни стрипови за луѓе кои сакаат црн хумор и неочекувани пресврти

Стрипови со црн хумор кои не се препорачуваат за чувствителните луѓе.

Што мислиш?

3 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Некој му кажал дека женските ќе го сакаат повеќе со филтри и тој го послушал советот

13 Видови на луѓе кои ни го блокираат патот кога брзаме