во , ,

40 Најчудни работи кои може да ги видите по улиците и патиштата ширум светот

Патиштата се места каде можете да сретнете секакви луѓе и секакви нешта кои тешко ќе ги разберете, затоа најдобро да не се ни трудите и така ги одминувате за неколку секунди.

Што мислиш?

9 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

20 Слатки верзии од познатите личности како мали

15 Фотографии кои ќе ви докажат дека вистинската љубов е вечна