во , ,

40 Најбизарни и најсмешни селфи фејлови на сите времиња

И додека разни инфлуенсери, но и „обични“ корисници на социјалните мрежи се натпреваруваат кој ќе биде покреативен во создавање автопортрет, некогаш во тоа се претерува.

Ова е колекција од необични селфија, од кои некои можеби ќе ве насмеат, додека од други би ви било доволно интернет за денеска.

Што мислиш?

1 поен
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Македонец страда од несеоница една недела…

44 Слики кои докажуваат дека различните генерации никогаш не се разбираат