во , ,

60 Постери од филмови кои би биле прекрасни позадини за вашиот телефон

Ако го извадите текстот од постерите на популарните филмски хитови ќе добиете одлични позадини кои може да ги искористите за вашиот смартфон.

Што мислиш?

11 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Само во Јапонија

34 Урнебесни фајлови кои ќе ви го направат денот подобар